Představujeme vám V-Point na naší prodejně.
Již několik let jsme obchodními partnery se společností V-Podlahy .
V-Podlahy jsou tak našim dobrým dodavatelem na veškerý podlahový materiál od stavební chemie až po samotné podlahové krytiny.
Jelikož naše spolupráce nadále roste , stali jsme se V-Point partnery, to znamená že na naší prodejně najdete veškerý materiál který V-Podlahy nabízí za bezkonkurenční ceny. 

V-WOOD

Dřevo je ten nejlepší podlahový materiál, který můžete pro svůj domov zvolit.
Dřevěná podlaha V-Wood je ušlechtilá vzhledem i vlastnostmi, příjemná na pohled i na dotek, zcela přírodní, vyráběná ekologicky a ani její likvidace (po mnoha letech užívání) nezatěžuje přírodu. Při tom všem dá vašemu bydlení výjimečné kouzlo a atmosféru na desítky let, protože, kromě jiného, dlouho a krásně voní!

Na podlahovinu je poskytována garance 20 let pro bytovou zátěž a 5 let pro komerční použití
* Na dekor 3WG000640 se vztahuje garance pouze 5 let.
Vybírejte ze šesti moderních dekorů. Jednotlivé technické specifikace naleznete v technickém listu

Experto Click SPC 50

Rigidní vinylová SPC podlaha

Rigidní vinylová SPC podlaha Experto Click SPC 50 je volně pokládanou podlahou v dílcích, která se vyznačuje praktickým velkým formátem, kvalitními zámky a integrovanou podložkou. Pro tento model je charakteristická vyšší odolnost, a to díky pořádné nášlapné vrstvě 0,5 mm.

Vhodná nejen do domácnosti

Díky tloušťce nášlapné vrstvy 0,5 mm si najde podlaha Experto Click SPC 50 své místo ve vaší domácnosti, ale i v komerčních prostorech s nižší frekvencí zátěže. Povrch podlahy je odolný proti poškrábání, hravě si poradí jak s kolečkovou židlí, tak s drápky domácích mazlíčků.

V jednoduchosti je krása

Díky integrované podložce a systému click je pokládka podlah z této kolekce rychlá a jednoduchá. A právě to dělá rigidní vinylové SPC podlahy Experto Click SPC 50 ještě přitažlivější. Navíc nevyžaduje žádnou speciální údržbu a jetak vhodná do každé domácnosti.

Neustále se pro vás zdokonaluje

Nejen pořádná nášlapná vrstva zajišťuje dlouhou životnost podlahy. Je to i její minerální jádro a celková tloušťka 6 mm, které se starají o její stabilitu a rozměrovou stálost. Bonusem je pak vhodnost pro podlahové vytápění.

Módní přírodní dekory

Ačkoli se v posledních letech mění módní dekory podlah jen pozvolna, rigidní vinylové SPC podlahy Experto Click SPC 50 na tyto drobné proměny reagují bleskovou rychlostí. Rigid vinyl SPC patří mezi nejmodernější typ podlah, které současný trh nabízí. Zároveň tak přináší vašemu interiéru vždy ty nejpopulárnější přírodní dekory, které skvěle zakomponujete do každého prostoru.Tato řada SPC podlah vychází z reálných kreseb a struktur dřeva s přírodními barevnými tóny, které díky tomu vytváří dojem takzvaného živého dekoru.


           Experto Click SPC 50 plus

Rigidní vinylová SPC podlaha

Odolná podlaha s dlouhou životností

Experto Click SPC 50 plus vyniká stejně jako ostatní rigidní podlahy z této řady vysokou odolností proti oděru a otěru díky pořádné nášlapné vrstvě 0,5 mm. O mimořádnou rozměrovou stálost se stará velmi pevné jádro tvořené minerálním kompozitem. Navíc má jednoduchou a rychlou pokládku díky robustním zámkům a integrované podložce IXPE. Další výhody těchto podlah si můžete připomenout zde.

Nové velkorysé formáty

Dřevěné dekory rozšiřující řady Experto Click SPC 50 plus přináší nové velkorysé formáty lamel, které jdou ruku v ruce s aktuálním trendem, kdy se v interiérech prosazují rozměry klasických dřevěných fošen.
Řada Experto Click SPC 50 plus přináší i dva dekory populární betonové dlažby, jež mají velikost oblíbené velkoformátové dlažby. Díky tomu sluší nejen koupelnám, ale i kuchyním či vstupním chodbám a halám.

Vysoká odolnost podložena pořádnou garancí

Mimořádné užitné vlastnosti podlah Experto Click SPC 50 a Experto Click SPC 50 plus potvrzuje i poskytovaná garance od výrobce, která činí 30 let pro bytový a 10 let pro komerční prostor. To je také důkazem, že se na podlahu můžete spolehnout téměř za všech situací.

Módní dekory, které odpovídají posledním trendům

Kromě módních dřevěných dekorů jsou stále více žádané i dekory dlažby, které rovněž dokonale pasují k modernímu minimalistickému designu. I na to odpovídá řada rigidních vinylových podlah Experto Click SPC 50 plus, která přináší 2 nové dekory dřeva, ale i 2 stále oblíbenější dekory betonové dlažby. S celou nabídkou dekorů Experto Click SPC 50 se můžete seznámit zde.

Díky EIR tak cítíte jemné, rozdílně intenzivní prohlubně dle podkladové fotografie dřevěného prkna. Je tak dosaženo extrémně realistického 3D vzhledu. Letokruhy či suky tak působí reálně nejen na pohled, ale i na dotek.


Experto LVT 30

Lepená vinylová podlaha Experto LVT 30 na první pohled zaujme svými unikátními a zároveň moderními dekory, ale i tím, že na i dotyk působí jako přírodní materiál. Jedná se o skvělou volbu do každé domácnosti, která hledá moderní přírodní design dostupný za rozumnou cenu.

Podlaha Experto LVT 30 disponuje nášlapnou vrstvou 0,3 mm a spolehlivě tak odolá i zvýšené zátěži v bytovém sektoru, což dokazuje i třída zátěže 23 – 31 a garance životnosti 25 let pro bytový a 7 let pro komerční sektor.

Mezi stěžejní výhody, které vám Experto LVT 30 nabízí, je možnost použití na teplovodní podlahové topení, velmi dobrá rozměrová stabilita jednotlivých dílců, ale i jednoduchá údržba.

Opravdu unikátního, a přesto moderního vzhledu je u Experto LVT 30 dosaženo nejen díky hlubokému embossingu, ale i povrchovou úpravou PUR lak – mat, která dodává podlaze přírodní matný vzhled. Dohromady s mikrospárou a oblíbeným formátem lamel 1 219 x 184 mm působí podlaha ještě autentičtějším dojmem.


Experto LVT 55

Lepenou vinylovou podlaha Experto LVT 55 vystihuje jednoduché slovní spojení: Odolnost a elegance. Nabízí totiž mimořádnou odolnost vůči poškrábání, ale i povrchovou techniku EIR. Je tak opravdu dokonalou volbou pro každou vytíženou domácnost, ale i komerční prostory, kterým nabízí špičkový design.

Dekory Experto LVT 55 vynikají svou reálnou strukturou a unikátním povrchem, a to díky inovativní technice povrchové úpravy EIR. S níž i ty nejjemnější detaily dřeva nejen uvidíte, ale pocítíte i na dotyk. Dřevěná kresba včetně letokruhů tak získává zcela nový rozměr.

Zkratka EIR označuje techniku Embossed in Register, díky ní se hloubka reliéfu každého kousku lamely liší v souladu se vzorem na dekorační fólii podlahy. Experto LVT 55 tak patří k nejvyspělejším LVT podlahám na trhu. Jeho dekory dosahují extrémně realistického 3D vzhledu, který podtrhuje matná povrchová úprava. Vzhled dřevěné podlahy utváří i velkorysý formát lamel 1 524 x 228 mm s V-spárou.

Experto LVT 55 disponuje nášlapnou vrstvou 0,55 mm, díky čemuž odolá skutečně vysoké zátěži. To dokazuje i třída zátěže 23 – 33 – 42.