Sortiment s podlahami

Vinylové podlahy 

Vzory vynilové podlahy ,lepené , v Clicku nebo extrémně odolný Rigid-podlahy nové generace. Vinylové podlahy jsou v současné době nejlepší volba podlahové krytiny do většiny bytových i komerčních prostor. Naleznete zde kromě žádaného dekoru dřeva také dekor kamene i dlažby. Potěší vás také nášlapná vrstva, díky ní totiž vinylová podlaha hravě zvládne zátěž každodenního života a vydrží stále jako nová po mnoho let.


Metrážové koberce

Bytové koberce, Luxusní koberce v metráži , Zátěžové koberce , Běhouny ,Čistící zony a umělá tráva. Koberce jsou vhodné do bytových obchodních i kancelářských prostor. Ve vzorníku máme nepřeberné množství motivů, barev materiálu i kvalit. Jak dětských tak luxusních . Čistící zony a umělá tráva jsou vhodné do exteriéru.PVC Podlahy /Lina 

Na Výběr máme PVC Podlahy, BYTOVÉ A ZÁTĚŽOVÉ. Mezi hlavní výhody, které vedou k jeho oblibě jsou především dlouhá životnost, vysoká odolnost a široké využití. Největší výhodou PVC podlah je však jejich široká škála barev. Výhody s pokládkou PVC je variabilita šíře bez potřeby slepování a nastavování krytiny. 

Kusové koberce

Potřebujete doladit obývací pokoj ,dětský koutek nebo cokoliv ve vaší domácnosti potom nahlédněte na vzorník kusových koberců které vám můžeme nabídnout v dekoru- moderní , dětské , luxusní a pro méně náročné kusové koberce klasické.

Linoleum ( Marmoleum)

V našem vzorníku můžete nahlédnout na Marmoleum HOME  ,Marmoleum Click . Marmoleum z kolekce Home je na bázi přírodního linolea. Kombinací různých barevných provedení marmolea vytvoříte naprosto originální a nadčasový interiér. Nealergenní vlastnosti a odolnost proti opotřebení, to vše jsou vlastnosti těchto přírodních podlahových krytin.