Sortiment s podlahami

Vinylové podlahy 

Vzory vynilové podlahy ,lepené , v Clicku nebo extrémně odolný Rigid-podlahy nové generace. Vinylové podlahy jsou v současné době nejlepší volba podlahové krytiny do většiny bytových i komerčních prostor. Naleznete zde kromě žádaného dekoru dřeva také dekor kamene i dlažby. Potěší vás také nášlapná vrstva, díky ní totiž vinylová podlaha hravě zvládne zátěž každodenního života a vydrží stále jako nová po mnoho let.


Metrážové koberce

Bytové koberce, Luxusní koberce v metráži , Zátěžové koberce , Běhouny ,Čistící zony a umělá tráva. Koberce jsou vhodné do bytových obchodních i kancelářských prostor. Ve vzorníku máme nepřeberné množství motivů, barev materiálu i kvalit. Jak dětských tak luxusních . Čistící zony a umělá tráva jsou vhodné do exteriéru.PVC Podlahy /Lina 

Na Výběr máme PVC Podlahy, BYTOVÉ A ZÁTĚŽOVÉ. Mezi hlavní výhody, které vedou k jeho oblibě jsou především dlouhá životnost, vysoká odolnost a široké využití. Největší výhodou PVC podlah je však jejich široká škála barev. Výhody s pokládkou PVC je variabilita šíře bez potřeby slepování a nastavování krytiny. 

Na jakýkoliv dotaz, ohledně produktů ,doporučení materiálu, zaměření podlahy, pokládky podlah, apod.. nás neváhejte kontaktovat. 

Kusové koberce

Potřebujete doladit obývací pokoj ,dětský koutek nebo cokoliv ve vaší domácnosti potom nahlédněte na vzorník kusových koberců které vám můžeme nabídnout v dekoru- moderní , dětské , luxusní a pro méně náročné kusové koberce klasické.

Linoleum ( Marmoleum)

V našem vzorníku můžete nahlédnout na Marmoleum HOME  ,Marmoleum Click . Marmoleum z kolekce Home je na bázi přírodního linolea. Kombinací různých barevných provedení marmolea vytvoříte naprosto originální a nadčasový interiér. Nealergenní vlastnosti a odolnost proti opotřebení, to vše jsou vlastnosti těchto přírodních podlahových krytin.